Cíl soutěže

Soutěž má za úkol vytvořit zdravé prostředí v oblasti prodeje a  nákupu aut. Chceme toho docílit tak, že budeme hodnotit prodejce jako jednotlivce a tím ho motivovat k poskytování co nejkvalitnějších služeb, za které pak bude následně ohodnocen jak zákazníkem, tak i svým zaměstnavatelem, a v závěru porotou soutěže. Bude si tak budovat své dobré jméno v branži auto-moto. Zároveň se snažíme zlepšit image prodejce z pohledu zákazníka  - prodej je především pomoc a výsledkem má být spokojenost na obou stranách.

Poradci

Tým poradců je tým nezávislých profesionálů, kteří mají zkušenosti z různých pozic v oblasti auto-moto (asistent prodeje, prodejce, vedoucí prodeje, ředitel, lektor a další, a to na úrovni autosalonu, autobazaru či importéra). 

 

Vyhledání AUTOPRODEJCEROKU

Jako zákazník máte možnost výběru buď konkrétního prodejce, který se účastní soutěže AUTOPRODEJCEROKU, nebo vyhledání vozu na partnerských auto-moto inzertních portálech, kde zaškrtnete výběr „od autoprodejceroku“ a zobrazí se Vám auta jen od účastníků soutěže, tzn. auta s osobní zárukou prodejce, že uváděné údaje jsou skutečné.

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je firma TRADEBLOCK s.r.o. Již od roku 2008 se zabývá podporou prodeje ojetých a nových vozů, školení prodejců a managementu, publikační činností a vývojem on-line aplikací pro podporu prodeje.

Poskytované služby vychází z praktických potřeb prodejců a zájemců o koupi nového / ojetého vozu. 

TRADEBLOCK s.r.o. proto dlouhodobě spolupracuje s renomovanými odborníky v oblasti auto-moto.

 

Partneři soutěže ZDE

 

Záštita