Nakupujte / prodávejte s důvěrou

 

Prodáváte nebo kupujete auto a nevíte na koho se obrátit?

V katalogu prodejců si můžete vybrat prodejce např. podle kraje, města, značky nebo si vyhledat konkrétního prodejce podle jména. Každý prodejce má svoji stránku, kde má kompletní nabídku svých aut a kontaktní údaje.

V katalogu prodejců jsou prodejci nových a ojetých aut, autosalony, autobazary, manažeři a přijímací technici. 

Jak je zaručena kvalita prodejce?

Všichni prodejci v katalogu byli nominováni některým z jejich spolupracujících partnerů tj. importérem, pojišťovnou, leasingovou společností apod.... na základě jejich předchozí kvalitní vzájemné spolupráce.

Dále musí být prodejce aktivní, tj. musí být pravidelně hodnocen zákazníky a jeho průměr hodnocení nesmí klesnout pod 3. V případě poklesu průměru hodnocení pod 3 se prodejce přestane v katalogu zobrazovat, dokud opět nedosáhne minimálního průměrného hodocení. Aktuální stav hodnocení vidí jen sám prodejce a i zákazníkovo hodnocení je anonymní a složí jen pro zpětnou vazbu prodejci.

Mohu řešit jak prodej mého vozu, tak nákup nového u jednoho prodejce?

Ano, máte 2 možnosti. Buď výběrem konkrétního prodejce z katalogu, např. když chcete vše řešit v místě Vašeho bydliště, nebo vybrat prostřednictvím portálu www.autozaauto.cz nový vůz z inzerce, kde inzerují jen prověření autoprodejci a zároveň poslat  informace o svém vozidle na protiúčet. To vše Vám zabere max. minuty času a vyřešíte 2 auta najednou.

Vybrali jste si auto od soukromníka, tzv. na ulici a chcete mít jistotu?

Vyberte si Vám nejblíže dostupného autoprodejceroku v kategorii "Přijímací technik" , který Vám auto prověří jak po fyzické, tak po formální stránce a budete tak mít jistotu dobré koupě. 

Cena za tuto komplexní profesionální službu je stanovena konkrétním autoprodejcem. Obsahuje kompletní fyzickou prohlídku v servisu, provedení diagnostiky, lustraci v databázi odcizení, exekucí, insolvencí, servisní historie, ověření roku výroby, zda vozidlo nebylo provozováno jako taxi, prověření škodních událostí apod...

 

Každý účastník soutěže, který má více v průměru více jak 3 hvězdičky, je oprávněn užívat plaketu "účastník soutěže AUTOPRODEJCEROKU 2022".