První otázka, která mě jako prodejce aut napadne. Je právě teď vhodná doba na soutěž, když nejsou auta?

Odpověd je jasná. Nikdy nebyla lepší doba než je právě teď. Vaše účast v rámci tohoto prestižního projektu Vám osobně přinese nové obchodní příležitosti, kontakty a jako nadstavba toho všeho pro Vás může být dobrovolná účast ve finále soutěže. Hodnocení uvidíte jen Vy a bude pro Vás jak dobrou zpětnou vazbou, tak i budováním Vaší osobní prestiže v oblasti auto-moto. 

Právě teď je nutné vytvářet se zákazníkem přátelský obchodní vztah a mít tak náskok pro období konjunktury automobilového trhu.

Tato soutěž neznamená vyhrát. Tím, že se stanu členem, získám kredit kvalitního prodejce, který bude zákazníky a kolegy v branži upřednostňován a vyhledáván.  Cílem této soutěže je vytvořit komunitu všech kvalitních pracovníků, kteří se na prodeji aut podílejí. Jsou to prodejci, vedoucí prodeje, přijímací technici, manažeři a majitelé autosalonů a autobazarů.

Právě nyní je je doba, ve které se ukáže, kdo  přežije. Odvětví auto-moto je tahoun ekonomiky a zároveň historicky srdeční záležitost pro pracovníky v tomto oboru.

Naší snahou bude tyto "srdcaře" podpořit, propojovat a vytářet jim prostředí, ve kterém budou mít vždy aktuální informace, poskytovat jim rady a tipy a vytvářet obchodní příležitosti. Náš tým tvoří uznávané osobnosti v rámci oboru auto-moto s dlouholetými praktickými zkušenostmi.

 

Cílem je zajistit příjem aut do prodeje ať už zánovních nebo ojetých, evidenci poptávek, inzerci, podporu prodeje a tím i finanční příjem pro prodejce, přijímacího technika, autosalon či autobazar. 

 

Každému pracovníkovi, autosalonu, autobazaru poskytneme v rámci poplatku individuální systémové a marketingové rozhraní, díky kterému si budou moci sdílet obchodní příležitosti. Toto rozhraní je možné i integrovat v rámci centrální databáze poptávek a nabídek autosalonu a autobazaru.

 

Odvětví auto-moto poslední dobou prochází velkými změnami  a jisté je, že do „původních kolejí“ se již nevrátí. Přispívá tomu mnoho faktorů ať už pandemie, elektrifikace a v poslední době i válečné události ovlivňující i automobilový průmysl.

Přitom toto odvětví je velkou součástí ekonomického řetězce a zaměstnává mnoho lidí, které jsou srdcem „autaři“. Naším cílem bude tyto „autaře“ maximálně podpořit a udržet je v tomto odvětví.

Naší snahou bude vytvořit komunitu profesionálů „autařů“ , kteří mají potenciál a zkušenosti a tento potenciál se budeme snažit podpořit a nadále rozvíjet.

Výsledkem toho všeho by měla být především osobní spokojenost s prací, kterou dělám a která má smysl a za kterou jsem náležitě finančně ohodnocen.

 

Tak, aby byla na prvním místě kvalita a spokojenost všech zúčastněných stran, je zapotřebí, aby tato služba byla placená. Jedině tak budeme mít prostředky a motivaci pomáhat, vytvářet obchodní příležitosti, zkrátka mít z práce nejen morální, ale i finanční profit. 

Mám zájem se registrovat a být kontaktován :  https://autoprodejceroku.cz/KontaktniForm.aspx 

V rámci mimořádné válečné situace jsme se rozhodli pravidelně denně zaslat 50% z uhrazených prostředků na pomoc Ukrajině prostřednictvím Unicef po dobu trvání konfliktu. Vaše účast tak bude z 50% účastí na podporu Ukrajiny.